למה הפורמט של נינג'ה ישראל כל כך מצליח בארץ

21 בינואר 2021 | נושא: בלוג

השנה על אף כל הקשיים ועל אף כל ההגבלות החלה השנה השלישית של פורמט הטלוויזיה הבינלאומי נינג'ה ישראל ונראה כי משנה לשנה תכנית הריאליטי הזו גורפת יותר ויותר קהל ויותר ויותר רייטינג, אז מה כל כך מוצלח בפורמט הזה שהוא כבש את הציבור הישראלי ולמה הוא הרבה יותר טוב מכל ריאליטי אחר?

בכתבה זו ננתח את ההצלחה המסחררת של נינג'ה ישראל וננסה להבין למה הישראלים פשוט נדבקו למסך כשהתכנית משודרת.

ניתוח ההצלחה של נינג'ה ישראל

• תכנית אתגרים בינלאומית שהגיעה לישראל והקהל רוצה להזדהות איתה – פורמט הנינג'ה היא תכנית טלוויזיה שרצה בארה"ב כבר כמה שנים טובות והתפשטה בזכות ההצלחה שם למדינות רבות אחרות בעולם, כך שהיא הייתה מוכרת היטב לפלח די גדול בציבור הישראלי ושהפורמט הגיע לארץ אותם מעריצים של הסדרה קפצו על ההזדמנות סוף כל סוף לגרסה ישראלית שמדברת אלינו יותר.
• להק מצוין של מנחים – אין ספק שלהק המנחים בעיקר של אסי אזר ורותם סלע שמצליחים להעביר הכל בהומור שטותניקי מסייע לתכנית להציג פן נוסף מלבד הפן הספורטיבי אלא גם פן הומוריסטי קליל ומשעשע ולא רק תחרות קשה.
• עונה ראשונה מוצלחת ביותר שהכניסה את התודעה – מה שתרם לעונות 2-3 להתרומם ולהתבסס היטב היא עונה 1 שהייתה פשוט יוצאת מהכלל, הייתה עונה מעולה ומרתקת שסחפה אחריה ציבור שלם של מעריצי נינג'ה.
• סיבה למה התכנית הזו היא הכי מומלצת מבין כל תכניות הריאליטי האחרות – מבין כל סדרות הריאליטי זוהי הסדרה הכי טובה לטעמנו שיצאה אי פעם והיא בעיקר בזכות היותה מעודדת את הציבור לצאת ולעסוק בפעילות גופנית בניגוד להרבה אחרות שמעודדות ריבים ומניפולטיביות.

עוד כתבות מרחבי הרשת:
יורם קראוס – מטפס ההרים יורם קראוס במסע טיפוס אל הר המטרהורן – ההר המסוכן ביותר באירופה


עוד קישורים