תכנית Fast N' Load של ערוץ Discovery

24 בנובמבר 2019 | נושא: רכב

אחת התכניות הכי פופולאריות שיש לערוץ דיסקברי להציע היא תכנית הרכב Fast N' Load תכנית ריאליטי העוקבת אחרי מוסך Gas Monkey אשר עוסק בשחזור ועיצוב מחדש של רכבי עבר אמריקאים בעיקר רכבי שרירים.
הכוכב והדמות המרכזית בסדרה הוא בעל המוסך ואיש העסקים ריצ'ארד רולינג שיודע לעשות כסף טוב מכל גרוטאה שזרוקה בחצר, בעונות הראשונות של הסדרה אהרון קופמן היה חברו הטוב ביותר של ריצ'ארד ומנהל המוסך שלו, אך זה בחר לבסוף בדרך עצמאית וזכה לתכנית משלו בערוץ דיסקברי.


במה עוסקת התכנית?


ריצ'ארד רולינג הוא איש עסקים סגנוני ומיוחד, יש לו מוסך בדלאס טקסס שכמעט כל חובב שחזור רכבים בעולם מכיר, מוסך הגס מנקיס מתמחה בשחזור רכבי עבר אמריקאים בעיקר אלו שנקראים רכבי שרירים אבל עם סטייל ייחודי שמתאים אך ורק למוסך הגס מנקיס.
העיצובים שלהם מעניקים לרכב המשוחזר תוספת מרעננת ומפלצתית שמושכת את העיניים של כל חובב רכבים.
בנוסף לצד הטכני שמסקרן מאד את כל מי שאוהב מכונאות רכב מתווסף הצד הכספי בו ניתן לראות את הליך ההתמקחות בשלב בו המכונית עוד גרוטאה זנוחה ששוכבת בחצר של מישהו, ריצ'ארד רולינדג שולט בהתמקחות כאמן אשליה השולט בקלפים, הוא יודע לחשב בראשו את העלויות שדרושות לו כדי להעמיד את הפרויקט שלו ואת הרווח שהוא צריך לעשות, אחרי שלב הקניה העמדת תקציב לשחזור הרכב שאף פעם לא עומד ביעדים שלו ואז שלב המכירה והרווח על הפרויקט.


עוד קישורים