כל מה שצריך לדעת על פלייסטיישן 4

24 באפריל 2014 | נושא: משחקי מחשב

אין הרבה אירועים בתחום הטכנולוגיה שמצליחים למשוך תשומת לב עולמית. עם זאת, אחת למספר שנים יש אירוע שאי אפשר להתעלם ממנו: השקת קונסולת המשחקים החדשה של חברת סוני. כל מי שעוקב אחר תחום הטכנולוגיה מכיר את הקונסולות של סוני ואת הפוטנציאל האדיר שלהן. אלו קונסולות משחקים מובילות, עם שורה ארוכה של ביצועים מרשימים ומפרט טכני עשיר ופורץ דרך.

גם בדור הרביעי של פלייסטיישן הצליחה סוני להפתיע את כל העולם. ראשית, קונסולת PS4 נהנית מזיכרון מאוחד בנפח 8 ג'יגה בייט ומרוחב פס לזיכרון בנפח 176 ג'יגה בייט לשנייה. המשמעות היא הרצה אולטימטיבית של כל המשחקים החדשים שיצאו לשוק. שנית, הקונסולה מאפשרת ביצוע של מספר משימות במקביל, נשענת על פלטפורמה ייחודית של מעבד 64 ביט ויש לה טכנולוגיית גרפיקה ייעודית לדחיסה ופריסה של וידאו.

בקר השליטה של PS4

אי אפשר לדבר על פלייסטיישן 4 מבלי להציג את בקר השליטה. אלו התכונות העיקריות שכדאי להכיר:

–          עיצוב חדשני ושונה

–          משטח מגע מובנה בחזית הבקר

–          אפשרות ללכידה ושיתוף של סרטוני וידאו ותמונות

–          פס תאורה צבעוני בעל צבעים מתחלפים

–          יציאה לאוזניות ורמקול מובנה

–          מערכת רטט משופרת

כפי שניתן להבין, בקר השליטה של קונסולת המשחקים החדשה מבית סוני משדרג באופן משמעותי את חווית המשחק. אפשר להשתמש בבקר השליטה בכל סוגי המשחקים וגם ליהנות ממנו במהלך פעולות חברתיות. בקר השליטה הוא אחד היתרונות המשמעותיים של הקונסולה, כאשר לצידו יש להזכיר את המצלמה, הממשקים, חיבורי הרשת וכמובן המדיה.

לסיכום, פלייסטיישן 4 הוא מכשיר הדגל החדש של חברת סוני ויש הרבה סיבות אשר בזכותן הוא הופך להיות חלק בלתי נפרד מתחום המשחקים העולמי.


עוד קישורים