סרט דוקו על ויקטוריה סיקרט

13 ביולי 2023 | נושא: כללי

אם גם אתם מתעניינים במותגי אופנה מובילים ובפרט במותגי הלבשה תחתונה, את הדוקומנטרי המעולה על המותג ויקטוריה סיקרט שיצא בשנת 2022 אתם פשוט חייבים להכיר. הנה כמה עובדות מעניינות על הסדרה הזו המביאה את הסיפור המרתק של Victoria’s Secret.

הכירו את סיפור ההצלחה של החברה

בסדרה הכוללת שלושה פרקים, מתראיינים הרבה דמויות מפתח בחברה לצד עיתונאים שסקרו את התחום ומספרים על הדרך הארוכה שהיא עברה מיום הקמתה. את המותג הקים סוחר ממולח בשם לס וקסנר שלקח חנות כושלת לחזיות ותחתונים והפך אותה למותג הענק שאנו מכירים היום בתור ויקטוריה סיקרט.

הדרך להצלחה עוברת בחשיבה עסקית פורצת דרך

הדוקו המעניין מראה איך קברניטי החברה הפכו אותה למותג על דרך כמה פעולות חכמות שעד אז אף אחד לא ממש חשב עליהן. בין היתר מדובר בתהליכי מיתוג חכמים של הלבשה תחתונה סקסית, צילום קטלוגית ושיווק ישיר לבתים בכל רחבי ארצות הברית, לקיחת השראה ממותגי על עם עיצובים דומים ורענון של חלונות הראווה בסניפים השונים על בסיס דו שבועי. 

הכירו את הדוגמניות הכי לוהטות בכל הזמנים

עוד דבר מעניין ביותר שהדוקו מביא הוא הצצה לחייהן של כמה מהדוגמניות הכי לוהטות בכל הזמנים שדיגמנו לרשת Victoria’s Secret. היידי קלום, טיירה בנקס, ג׳י׳גי חדיד ועוד רבות וטובות – כולן הפכו לחלק בלתי נפרד מהמותג ודחפו אותו קדימה, והוא בתמורה סייע להם בקריירה פורצת דרך.

הסיפור של תעשיית האופנה העולמית דרך מותג מוביל אחד

בסופו של דבר, הדוקו על מותג ויקטוריה סיקרט מספר במידה רבה את סיפור הקפיטליזם כולו ואת סיפורה של תעשיית האופנה העולמית. אם אלו דברים שמעניינים אתכם, מומלץ בחום לצפות בהקדם. 


עוד קישורים