קלפים טיפוליים

5 בספטמבר 2018 | נושא: חינוך והשכלה

קלפים טיפוליים

 

נתקלים שוב ושוב במונח קלפים טיפוליים ואין לכם מושג במה מדובר?

 

החלטנו להרים את הכפפה ולספר לכם כל שמה שצריך לדעת על קלפים טיפוליים, כך שכל שנותר לכם לעשות הוא להקדיש כמה דקות מזמנכם היקר לקריאה. אנחנו בטוחים שלא תצטערו על אובדן הזמן לכאורה הודות לתועלת שתפיקו, אז שנתחיל?

 

מהם קלפים טיפוליים?

 

קלפים טיפוליים הם ערכות שמשמשות להוראה, הדרכה, מודעות וצמיחה הודות להיותם כלי יצירתי שמזמין את המשתתפים בהם לחוויה אישית. חוויה זו כוללת חקירה מעמיקה בעולם הפנימי של כל אחד מאיתנו, התוודעות לרגשות ולדפוסי חשיבה ולסיכום הגעה לתובנות שמובילות לשנוי אמיתי.

 

הקלפים הטיפוליים נחשבים לכלי זמין ומעורר עניין וניתן לעשות בהם שימוש בתחומי תוכן רבים, למשל מיון של מועמדים בתהליכים של גיוס לעבודה, הדרכה פנים-ארגונית, גיבוש של צוותי עבודה, שיפור של מיומנויות תקשורת ועוד. למעשה, בקלפים טיפוליים ניתן להשתמש בכל זמן, מקום וגיל וכן במפגשים פרטניים וקבוצתיים שונים.

 

 

איזה קלפים טיפוליים לרכוש?

 

אם גם אתם מעוניינים לרכוש קלפים טיפוליים והולכים לאיבוד במגוון הרב בתחום, תנו לנו להקל עליכם את העבודה – ריכשו את קלפי "על מה ולמה" שזכו להמלצות מקיר לקיר, למשל של מיכל דליות (סופר נני) ושל הנהלת ביה"ס למאמנים של מכון אדלר. קלפים אלו מעניקים יכולת לזהות את הערכים המרכזיים בחיים ומאפשרים קבלת החלטות מושכלת ואותנטית.

 

זה אולי נשמע בומבסטי, אבל רק שימוש בערכים מאפשר לגשר על הפער בין המציאות לחלום ולממש את החלום. המשמעות היא שקלפים טיפוליים אלו הופכים לכלי עוצמתי שמאפשר מימוש עצמי, חיים מתוך שלמות והרמוניה. יתרה מזאת – קלפים אלו מתאימים לתקופה הפוסט מודרנית שלנו ויכולים לשמש כזמן איכות הורי. ובמילים אחרות – שתי ציפורים בקלף אחד…

 

 

איפה רוכשים?

 

בטח תשמחו לדעת שכדי לרכוש את הקלפים הטיפוליים אתם לא צריכים לקום מהכסא. למעשה, כל שעליכם לעשות הוא לרכוש אותם באמצעות אתר אינטרנטי וליהנות מתשלום מאובטח. הקלפים יגיעו לביתכם באמצעות דואר רשום או משלוח בהתאם לבחירתכם תוך מקסימום 5 ימים. ואתם יכולים להסיר דאגה מלבכם – לקלפים אלו שתי ערכות כך שהם מתאימים לכולם :

 

  • ערכה למבוגרים בשם " על מה ולמה – קלפים מנסחים ערכים"
  • ערכה לילדים, הורים ומשפחות בשם "על מה ולמה – ילדים מנסחים ערכים".

 


עוד קישורים