שלוש סדרות דוקו ריאליטי שאסור לכם לפספס

24 בנובמבר 2019 | נושא: מדע וטכנולוגיה

בשני העשורים האחרונים תכניות הריאליטי כבשו את המסך וניפצו את אחוזי הרייטינג, התכנים התערבבו ויש הכל מהכל, אנשים שכלואים בבית 3 חודשים, אנשים שנזרקים על אי בודד וצרכים לשרוד, אנשים שמתחרים על מסלולי מכשולים ועוד המון סוגים שונים של תכניות.


ככל שהטרנד הלך והתעצם התגברה גם הביקורת על אופי התכנים, על זולת האדם ועל הרמה הנמוכה שיורדים הבמאים והעורכים רק כדי להשיג עוד אחוזי צפייה, אבל בין כל התכנים הנמוכים אפשר למצוא גם סדרות דוקו ריאליטי ממש איכותיות ומרגשות, כאלו שמזרימות לכם את הדם אבל לא מצריכות להשפיל אף אחד על הדרך, כאלו שאתם מרגישים שמשרים עליכם השראה ורצון להצליח וליצור.


שלש סדרות דוקו ריאליטי שבאמת שוות זמן מסך


• הבהלה לזהב של ערוץ דיסקברי צ'אנל – סדרת דוקו ריאליטי מצוינת של ערוץ דיסקברי צ'אנל העוקבת אחרי מספר דמויות מרכזיות בתחום חיפוש הזהב בעמק היוקון שבאלסקה ארה"ב. מרוב הפופולאריות של הסדרה היא כבר משדרת עונה עשירית ברציפות וחוזרת עם מחפשי הזהב בכל קיץ למכרות הזהב, להצלחות הגדולות וגם לאכזבות של הכורים, בהחלט סדרה מרתקת.
• בייבי בום ערוץ 13 – אחת הסדרות הדוקו ריאליטי הכי מרתקות והכי מרגשות שנוצרו בישראל, הסדרה החלה את העונה הראשונה שלה בשנת 2013 תחת כנפיו של ערוץ עשר, הסדרה הצליחה לגרוף אחוזי רייטינג מעולים וכל עם ישראל התרגש עם הזוגות הצעירים והצעירים פחות שהגיעו לבית החולים ליום המרגש בחייהם.
• הגבול של נשיונל ג'אוגרפיק – סדרת דוקו ריאליטי אקשן מרתקת המספרת את המצב הקשה ששורר במעברי הגבול של מקסיקו וארה"ב וכמו כן לאורכו במדבר והערים השכנות, מבקשי עבודה וסוחרי סמים מנסים בכל שעה נתונה להסתנן לארה"ב, להבריח סמים ולהוציא חזרה למקסיקו כסף שחור שהשיג ובעסקאות הסמים, השיטות שלהם יצירתיות מגוונות ואלימות ומולם מתייצבים שוטרי הגבולות שמציבים את עצמם בכל יום אל מול הסכנות הנשקפות. סדרה מרתקת ומרגשת שמציגה את החיים הקשים והאלימים שבגבול מקסיקו ארה"ב ותגרום לכם לחכות בציפיה לפרק הבא.


עוד קישורים