3 סדרות שעשו לנו את 2020

21 בינואר 2021 | נושא: בלוג

2020 הייתה שנה של טלוויזיה מכורח הנסיבות מיליארדים של אנשים בכל רחבי העולם ישבו בבתיהם יותר מכל שנה רגילה וצפו בטלוויזיה, אך דווקא שנת 2020 התאפיינה גם בפחות יצירה כיוון ומגבלות המגפה גרמו להפקות להיות קשות יותר.

אלו הם הסדרות שעשו לנו את שנת 2020 מבחינה אישית ואולי תתפלאו אבל בתוכן תמצאו גם סדרה ישראלית אחת.

• הריקוד האחרון הסיפור על השיקגו בולס של שנות ה 90 – בשלהי שנות ה80 ומהלך שנות ה90 מיקל ג'ורדן וקבוצת השיקגו בולס הגיחו משום מקום וכבשו את פסגת העולם, הקבוצה והשחקן היו יותר פופולאריים מכל זמר רוק, פופ או כל ז'אנר אחר והוערצו בכל רחבי העולם, הם שברו שיאים ונתנו רגעי מתח והנאה שרבים יזכרו עד סוף ימי חייהם אבל מאחורי הקלעים מסתבר שהיו יותר סיפורים ויותר דרמות מאשר על המגרש עצמו ועל זאת סדרת הריקוד האחרון מתבססת, סדרה מעולה גם לאנשים שלא מושבעי כדורסל.
• טהרן סדרת ריגול ישראלית מעולה – בשנת 2020 יצאה לאקרנים אחת מסדרות הטלוויזיה הישראליות המשובחות ביותר שידעה תעשיית הקולנוע הישראלית, כאן 11 שיחקו אותה ובגדול עם סדרת דרמה/ ריגול/ אקשן מסחררת ומעולה שריתקה מדינה שלמה לאקרנים, ללא ספק נכנסה לשלשת המקומות הראשונים שלנו לשנת 2020 וניצבת שם בגאווה רק נקווה שבשנת 2021 העונה השנייה תהיה זהה בטיבה לשנה הראשונה שהסתיימה בדרמה עצומה.
• טייגר קינג – בארה"ב כמו ארה"ב הסיפורים ההזויים אין שני להם בכל העולם, ככה גם הדרמה שמאחורי סדרת הדוקו המעולה שכבשה את העולם ועקבה אחרי שתי דמויות כי נראה ונלקחו הישר מבית היוצר של הוליווד המתחרות זה בזה בעסקי החתולים הגדולים בארה"ב, העלילה כל כך הזויה ומגיעה למקומות כל כך לא צפויים וכל כך לא שפויים שהסיפור הפך להיות הנושא החם ביותר ברשת ובארה"ב בפרט, הסדרה הזו עשתה כל כך הרבה רעש שהיינו חייבים לראות אותה ואתם יודעים מה? היינו מרותקים בכל שלב ושלב למסך טייגר קינג הוכיחה את עצמה כאחת מהסדרות הדוקו דרמה הטובות שראינו ב2020.

עוד כתבות מרחבי הרשת:
יורם קראוס – מטפס ההרים יורם קראוס במסע טיפוס אל הר המטרהורן – ההר המסוכן ביותר באירופה


עוד קישורים