3 סדרות תיעודיות ששווה לראות בנטפליקס

13 באוגוסט 2020 | נושא: פנאי ובילוי

נטפליקס התבלטה מאד בשנים האחרונות בסדרות התיעודיות שהיא יוצרת ובשנת 2020 יצאו עוד כמה שפשוט עשו באז רציני מאד, הנה לפניכם שלשת הסדרות התיעודיות הכי שוות לצפייה בשנת 2020 בנטפליקס

  1. מייקל ג'ורדן הריקוד האחרון – הסדרה התיעודית שעשתה גלי צונאמי בכל העולם, בסדרה נחשפים צילומים וסיפורים מפיהם של גיבורי העלילה על המסע המופלא והשנוי במחלוקת של מייקל ג'ורדן והשיקגו בולס אל עבר שנות הזוהר שלהם, הלכלוכים מאחורי הקלעים, סיפור על ווינר גדול ועל פרישה שעד כה לא הייתה מובנת לכולם.
  2. חיות רעות – סדרת תעודה עוצרת נשימה על סיפור של שני מגדלי חתולים גדולים יריבים בארה"ב, סיפור שמתחיל ביריבות עסקית ומגיע למחוזות בלתי נתפסים עם דמויות שנויות במחלוקת, נרקיסיזם חולני, האשמות ברצח, פציעה בלתי נתפסת של עובדת המקום, התאבדות והרשימה עוד ממשיכה ובסה"כ מדובר על סדרה בת כמה פרקים בודדים.
  3. אל תתעסקו עם חתולים – על פניו נשמעת סדרה של אוהבי חתולים, אך לא כך… הסדרה היא יצירת מופת של נטפליקס העוקבת אחרי סיפור מצמרר שיער של רוצח פסיכופט שהחל את דרך הפשע שלו על ידי תיעודים שלו רוצח חתולים מסכנים ומגיע עד רצח אדם, הכל מתועד ומאחורי כל זה עומדת קבוצת פייסבוק שחוקרת ומנסה להגיע לאמת כשהרשויות בשלב הראשוני מתעלמות מהם ולא משתפות יותר מידי פעולה.

    מרחבי הרשת:
    yoram kraus – סיפור מסע טיפוס הרים על ההר המסוכן באירופה (אנגלית)

עוד קישורים