3 סרטים שכדאי לכם לראות בנטפליקס

24 בנובמבר 2019 | נושא: פנאי ובילוי

נטפליקס ידועה בעיקר בזכות הסדרות המעוות שיש לה להציע וקצת פחות בתחום הסרטים, למרות שבשנתיים האחרונות המצב משתפר והיא הולכת יותר ויותר להפקות עצמאיות שלה לסרטים וכמה מהם יצאו ממש טובים!


אז הנה הסרטים שאנחנו בחרנו להמליץ לכם לראות, מדובר על 3 הפקות עצמאיות של נטפליקס עם שחקנים מוכרים, בימוי מעולה ואחלה של עלילה.


שלשת הסרטים של נטפליקס שממש כדאי לראות


• הרודפים – קווין קוסטנר ו וודי הארלסון בשיתוף פעולה המחזיר אותם לקדמת הבמה ומראה למה הם שחקנים כל כך מוערכים וטובים, השניים מגלמים שוטרים קשוחים במיוחד שעליהם הוטלה משימת הלכידה של שני הרוצחים המתועבים בוני וקלייד, הסיפור מבוסס על מקרה אמיתי ומתאר את המרדף של השניים אחרי הרוצחים חסרי המצפון עד לרגע נפילתם.
• משולש הגבולות – סרט פעולה מעולה בכיכובו של בן אפלק, חבורה של לוחמי סיירת מובחרת לשעבר בצבא ארצות הברית יוצאים לפעולה בשליחות עצמית ולמטרת רווח כנגד ברון סמים גדול וידוע, הדברים לא מסתדרים בדיוק כמו שתוכנן ושרשת תגובות ומקרים מתרחשים שמשנים את התכניות של החבורה, סרט מרתק ומולץ בחום לחובבי אקשן.
• בים האדום – נטפליקס בשנתיים האחרונות התלבשו על כמה מקרי עבר מפורסמים שקרו לעם ישראל והפכו את זה לסרטים או סדרות מעולות, אחד מהם מבוסס על פעולת המוסד בשנות ה 80 שיצר בסיס להברחת יהודי אתיופיה לישראל על אדמת סודן בפברוק של בית מלון עם מועדון צלילה לתיירים מכל רחבי העולם, סרט מעולה ממחיש את הסיכונים שישראל מוכנה לקחת כדי להציל כל יהודי על פני כדור הארץ.


עוד קישורים